Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Deniz Klima 1998 yılında Sıtkı Kavak tarafından kurulmuştur. İstanbul’da faaliyetine başlamış olup Güngören’de havalandırma sistemleri alanında uzun yıllar hizmet verdikten sonra 2019 yılı itibariyle Büyükçekmece Hadımköy’de havalandırma sistemlerinde ve İklimlendirme sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğumuz günden beri her geçen gün kendimizi yenilemeye ve teknolojiye ayak uydurma yolunda ilerlemekteyiz. Havalandırma Sistemlerinin yerlileştirilmesi ve millileştirilmesi çalışmalarını da gerçekleştirip, cari açığın kapanması için AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. Sizlerin güvenine layık olmaya çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Deniz Klima ve Havalandırma olarak öncelikle havalandırma sistemleri alanında güvenilirlik ve kalite ile en iyi hizmeti sunmaktayız. Çözüm odaklı firmamız sektörel yenilikleri yakından takip ederek bünyesinde gelişime hazır yapısıyla daha iyiyi hedeflemektedir. Uzman ekibimiz en iyi eğitimi almakta ve size en iyisini sunmak için en iyi hizmeti amaçlamaktadır. Başarıya ulaşmak için her geçen gün sürekli kendini yenileyen firmamız sizlerden gelen olumlu tepkilerle bu yolda ilerlemekte ve kalitesinden ödün vermemektedir.

MİSYONUMUZ

Firmamız özgün ve profesyonel kadrosuyla öncelikle kendi sektöründe başarılı olarak dürüstlüğünden hiçbir zaman ödün vermeden en iyi hizmeti ve kaliteyi müşterilerine sunar. Kalite prensibimiz, Güvenilir hizmet hedefimizdir.